Meny

NATURLIGT SNYGGS LEDNING:

Naturligt Snygg ägs av Tailwide AB.

Företagets ledning består av:

 

VD: Christofer Fager

Tel: 070 649 12 10
christofer.fager@naturligtsnygg.se

Marknadschef:  Annelie Stenling

Tel: 0708 – 17 28 77
annelie@naturligtsnygg.se

Inköpschef/CFO:  Peter Mohlin

Tel: 0708 – 17 28 88
peter.mohlin@naturligtsnygg.se

 

Innehåll: Hannah Sjöström

hannah@naturligtsnygg.se

Övriga medarbetare:

Sophia Dahlgren, inköp – sophia@naturligtsnygg.se

Emmi Snicker, marknad – emmi@naturligtsnygg.se

Maria Ingels, annonssamarbeten – maria.ingels@naturligtsnygg.se