Meny

Kontakta oss

Du kan vända dig till Naturligt Snygg kundservice med alla slags frågor. Vi svarar alltid inom 3 timmar vid frågor om order och leverans. Vid rådgivningsfrågor svarar vi alltid inom 24 timmar.

Kontakt:

Öppettider: Vardagar 09.30 – 17.00
kundservice@naturligtsnygg.se
Telefon: 08 646 30 30

Om du vill skicka brev eller paket:
Naturligt Snygg
Östgötagatan 42
116 64 Stockholm

Vi har ingen fysisk butik, men det går bra att komma förbi och hämta din order om du skickar iväg ett mail först!

Som kund har du alltid 14 dagars ångerrätt. Vid returer eller reklamationer, vänligen kontakta oss på kundservice@naturligtsnygg.se innan du returnerar varan.

Vid frågor om din faktura eller ditt delbetalningskonto (ej produktfrågor) hänvisar vi till Klarna AB som hanterar detta åt oss. Du når dem på telefon 08-120 120 10 eller info@klarna.com.

Adresser
Om du vill skicka brev/bud eller paket till vårt huvudkontor:
Naturligt Snygg
Östgötagatan 42
116 64 Stockholm

Naturligt Snygg drivs av Tailwide AB med administrativ adress:
Tailwide AB
Backebogatan 30
129 40 Hägersten

 

Våra medarbetare
Du kan också vända dig direkt till någon av våra övriga medarbetare:

Christofer Fager, VD
Tel: 070 649 12 10
christofer.fager@naturligtsnygg.se

Annelie Stenling, marknadschef
Tel: 0708 17 28 77
annelie@naturligtsnygg.se

Peter Mohlin, inköpschef
Tel: 0708 17 28 88
peter.mohlin@naturligtsnygg.se

Hannah Sjöström, chefredaktör
hannah@naturligtsnygg.se

 

Katja Hedlund, kundservice & lager
Tel: 08 646 30 30
katja@naturligtsnygg.se

Sophia Dahlgren, inköp och ekonomihantering
Tel: 08 646 30 30
sophia@naturligtsnygg.se

Emmi Snicker, marknadsassistent
Tel: 08 646 30 30
emmi@naturligtsnygg.se