Meny

Kontakta oss

Du kan vända dig till Naturligt Snygg kundservice med alla slags frågor rörande vår e-handel:

kundservice@naturligtsnygg.se
Telefon: 08 646 30 30

Personlig rådgivning och köptips:
Klara Larsson-Jones, ekologisk hudvårdsterapeut
klara@naturligtsnygg.se

Adresser
Om du vill skicka brev eller paket till vårt huvudkontor:
Naturligt Snygg
Östgötagatan 42
116 64 Stockholm

Naturligt Snygg drivs av Tailwide AB med administrativ adress:
Tailwide AB
Backebogatan 30
129 40 Hägersten

Våra medarbetare
Du kan också vända dig direkt till någon av våra övriga medarbetare:

Hannah Sjöström, chefredaktör
hannah@naturligtsnygg.se

Annelie Stenling, marknadschef
Tel: 0708 17 28 77
annelie@naturligtsnygg.se

Peter Mohlin, inköp och ekonomi
Tel: 0708 17 28 88
peter.mohlin@naturligtsnygg.se

Christofer Fager, VD
Tel: 070 649 12 10
christofer.fager@naturligtsnygg.se

Lovisa Carlberg, redaktör
Tel: 070 298 90 36
lovisa@naturligtsnygg.se

Katja Hedlund, praktikant
Tel: 08 646 30 30
katja@naturligtsnygg.se